Qimarox

O firmie Qimarox

Qimarox jest wiodącym producentem komponentów do systemów przeładunku materiałów. Jako producent, między innymi, paletyzatorów, wind dla produktów, podnośników palet, maszyn pakujących i systemów osłonowych, Qimarox wyróżnia się swoją współczesną wizją i podejściem, przy którym innowacyjność, jakość i wartość dodana mają kluczowe znaczenie.

Historia

Qimarox wywodzi się z firmy Nedpack, która została założona w 1995 roku przez Pietera Hannessena. Od samego początku firma Nedpack koncentrowała się na produkcji paletyzatorów i wind dla produktów oraz systemów pakowania końcowego. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej ciągły rozwój zaowocował maszynami o budowie modułowej oraz znormalizowanymi elementami, które dziś są dostarczane producentom oryginalnego sprzętu (OEM) i integratorom systemów na całym świecie. W 2012 roku wydział komponentów został wyłączony z Nedpack i przeniesiony do firmy Qimarox, aby jeszcze bardziej skoncentrować się na projektowaniu, produkcji i dostawach komponentów.Qimarox employees

Misja

Qimarox aspiruje do pozycji lidera w dostawach komponentów systemów przeładunkowych dla producentów OEM i integratorów systemów, oferując użytkownikom końcowym najwyższą wydajność, najniższe koszty integracji i najlepszy serwis.

Wizja

Rynek systemów przeładunku materiałów wymaga komponentów o budowie modułowej, które łączą wysoką wydajność z niską ceną, są wielofunkcyjne i trwałe.

Nasi ludzie

Qimarox posiada zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ich zorientowanie na klienta pozwala firmie Qimarox utrzymać i rozwijać swoją obecną pozycję lidera rynku.

Nasi klienci

Obecnie Qimarox realizuje dostawy dla ponad dwustu partnerów systemowych na całym świecie, którzy prowadzą działalność w różnych sektorach, takich jak logistyka, maszyny budowlane i transport oraz systemy pakowania końcowego. Prosimy skonsultować się z stroną źródłową, aby dowiedzieć się więcej o użytkownikach końcowych naszych komponentów.

Dwa oddziały

Qimarox ma siedzibę w Harderwijk, centralnie położonej miejscowości w Holandii. Od 2011 r. Nedpack ma również biuro w Stanach Zjednoczonych, aby szybko i skutecznie dostarczać produkty na rynek północnoamerykański.

 

Dane kontaktowe siedziby
Qimarox B.V.
Nobelstraat 43
NL-3846 CE Harderwijk
Holandia

Tel. +31 (0) 341 43 67 00
Faks +31 (0) 341 43 67 01
info@qimarox.com
www.qimarox.com

Qimarox highlights