Jak dzialamy

Nasza metoda

Qimarox to wiodący dostawca standardowych komponentów do systemów przemieszczania materiałów. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy m.in systemy transportu pionowego, paletyzatory do formowania warstw, moduły paletyzujące, owijarki i ogrodzenia do odgradzania maszyn.

Unikalne podejście

Nasze podejście jest unikalne. Nie sprzedajemy naszych komponentów bezpośrednio użytkownikom końcowym, ale dostarczamy je producentom oryginalnego sprzętu (OEM) oraz integratorom systemów, specjalizującym się w różnych sektorach, takich jak spożywczy, farmaceutyczny, dystrybucji dóbr szybkozbywalnych i logistyczny. Posiadamy globalną sieć setek partnerów systemowych, którzy mają doświadczenie w instalacji i integracji naszych komponentów.

Użytkownik końcowy

Nasze podejście zapewnia ogromne korzyści użytkownikom końcowym. Użytkownik końcowy może polegać na lokalnym, zaufanym partnerze systemowym Qimarox, a jeśli jego główny dostawca nie jest jeszcze zaznajomiony z komponentami Qimarox, może zostać przeszkolony jako partner systemowy. Tak więc użytkownicy końcowi mają do dyspozycji partnera, który mówi ich językiem, rozumie rynek, na którym działają, i który jest w stanie świadczyć aktualnie wymagane usługi. Qimarox może oczywiście również zapewnić użytkownikom końcowym informacje i porady na temat komponentów oraz partnerów systemowych.

Partnerzy systemowi

To podejście jest także korzystne dla partnerów systemowych. Partnerzy systemowi mają do dyspozycji najlepsze komponenty, które mogą instalować i integrować szybko i łatwo, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, w wyniku czego powstaje kompletne rozwiązanie z większą wartością dodaną, przy niższych kosztach dla użytkowników końcowych. Partnerzy zawsze mogą korzystać ze wsparcia Qimarox. Nawet jeśli nie są zaznajomieni z naszymi komponentami, mogą szybko je poznać.

Qimarox

Takie podejście pozwala nam skupić się na tym, co robimy najlepiej: rozwoju i produkcji komponentów do przemieszczania materiałów, które oferują najlepszą wydajność, najniższe koszty integracji i najlepszą obsługę (a więc największą wartość) użytkownikom końcowym. Słowa kluczowe: niskie ceny, standardowe rozwiązania, sprawdzona technologia.

Nedpack Machinebouw B.V.

A jeżeli standardowe komponenty Qimarox nie są tym, czego szukasz, być może oferuje je nasza siostrzana firma, Nedpack Machinebouw B.V. Nedpack posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w personalizacji standardowych komponentów do przemieszczania materiałów. Dzięki kreatywności i pomysłowości Nedpack może dostarczyć każdemu integratorowi systemów rozwiązanie dopasowane do każdej sytuacji.

Qimarox highlights